Yükleniyor...

Hakkımızda

1995 yılında Tuzla Tersaneler bölgesinde kurulan AY GEMİ, Gemi Bakım Onarımı ve Yeni Gemi İnşası  alanlarında kaliteli ve talep edilen terminlere uygun olarak hizmet sunmaktadır.  Firmamız  İş Sağlığı ve Güvenliğine duyarlı, çevreyi korumaya odaklı  kendi uzmanlık alanları ile ilgili Mesleki Yeterlilik Belgelerine sahip yaklaşık 500 personeli ile kısa sürede Denizcilik sektöründeki önemli işletmelerden bir haline gelmiştir. Ülkemizdeki Tersaneler ve Armatörler tarafından örnek gemi bakım onarım firması olarak gösterilen firmamızın temelini; Bilgi, Uzmanlık, Doğru Planlama, Sorumluluğunun Bilincinde Olma ve Deneyim oluşturmaktadır.

AY Gemi, Tuzla Tersaneler Bölgesinde bulunan Desan ve Art Tersaneleri ile birlikte Yalova Tersaneler Bölgesinde bulunan Beşiktaş Tersanesinde sac, ve temizlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız 2019 yılında toplam 247 geminin Bakım Onarım ve Tamirini başarı ile tamamlamıştır. Aynı zamanda ülkemizin gözbebeği donanmamız için Desan Tersanesinde 2 adet Acil Müdahale ve Dalış Eğitim Botu Firmamız tarafından İnşa edilmiş ve sorunsuz şekilde teslimi yapılmıştır.

Günümüz şirket varlıklarının en değerlisi olan çalışanlarına OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine uygun ergonomik ve güvenli çalışma ortamları sağlayan ve ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemini harfiyen uygulayarak müşteri memnuniyeti ve kalite konusunda beklentilerin çok üstünde sonuçlar üreten şirketimiz, müşteri isterlerini her kademedeki çalışanlarının arzulu katkılarıyla en üst seviyede karşılamanın haklı gururunu her teslimatta bir kez daha yaşamaktadır. Şirketimiz tüm üretim süreçlerinde ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemine gereken önemi vererek çevre bilinci ile hareket etmektedir.

 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam